0212 528 6235 - info@emincanta.com

Hakkımızda

EMİN ÇANTA
Müşteri memnuniyeti ve kalite ilkeleri doğrultusunda faaliyet gösteren Emin Çanta, 24 yıllık sektörel deneyimi ve geniş üretim altyapısıyla sektörünün öncü firmaları arasında yer almaktadır. Özellikle okul ve sırt çantalarının üretimine yoğunlaşan firmamız aynı zamanda set bavulların imalatını da yapmaktadır.

Yenilikçi modelleri ve geniş renk seçenekleriyle siz değerli müşterilerimizin beğenisini kazanan çantaların tasarımları, modern bir anlayış ve sektörel yeniliklerin takibi doğrultusunda oluşturulmaktadır. Firmamız bünyesinde satışı ve imalatı yapılan ürünlerden bazıları; sırt çantası, okul çantası, spor çantası, evrak çantası, seyahat çantası, bavul çeşitleri ve promosyon çantalarıdır.

Emin Çanta olarak, müşteri memnuniyeti ve kalite ilkeleri doğrultusunda, siz değerli müşterilerimize sunduğumuz ürünlerin kaliteli ve kullanışlı olması için gösterdiğimiz özeni, ürünlerimizin uygun fiyatlı olması içinde göstermekteyiz.

Firmamız ve üretimini yaptığımız çantalarla ilgili daha geniş bilgi almak için bizlerle telefon yada mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, dostluğumuzun ve hizmetlerimizin daha uzun yıllar devam etmesini dileriz.

Dosyalar

EMİN ÇANTA 2020 ÜRÜN KATALOĞU
Yeni Sezon Ürün Kayaloğumuzu İndirebilirsiniz.
EMİN ÇANTA 2018 ÇANTA BROŞÜRÜ
2018 Çanta Broşürünü İndirebilirsiniz.

MARKA TESCİL BELGESİ

EMİN ÇANTA
Tacirhane Sk. Türkeş Han No: 28/B Mercan - Fatih - İstanbul / TÜRKİYE
0212 528 6235 - info@emincanta.com

Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.